Technologie

Svým zákazníkům nabízíme pouze technologie, které jsou ověřené a kvalitní. Uchvátí vás nejenom moderní vzhled automatů, ale oceníte i nízkou poruchovost.

Vyberte si:

  • nápojové automaty do pronájmu
  • výhodný prodej vč. prodloužené záruky prodejních automatů
  • provoz svačinových automatů i automatů na chlazená jídla
  • zapůjčení kávovarů za odběr, kávovary zdarma

.. U vybraných automatů rádi zapůjčíme na zkušební provoz, abychom vám mohli poté doporučit nejvhodnější variantu. V případě prodejních automatů nabízíme kombinaci pronájmů s prodejem, jimž nahrazujeme splácení automatů a klient si navíc může ověřit kvalitu vybraného prodejního automatu.


V naší nabídce máte k dispozici nejenom kvalitní technologie, ale hlavně nás! Naši technici vám pomohou s obsluhou, instalací, nastavením, či vás dokonce naučí servisu. Toto partnerství nejvíce ocení naši zákazníci z řad operátorů, kteří provozují PRODEJNÍ AUTOMATY.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.