Sušené ovoce a zelenina CRISPY

Exkluzivně nabízíme svým zákazníkům, jako jsou prodejny zdravé výživy, vinotéky i pro operátory s prodejními automaty, sušené speciality CRISPY NATURAL. V sortimentu je sušené ovoce, sušená zelenina i sušený sýr značky CRISPY NATURAL.

CRISPY NATURAL se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování pouze horkým vzduchem a výbornou chutí veškerých produktů. Ochutnejte například výtečnou sušenou řepu, nebo ochucené sušené plátky jablek.


Pro nové zákazníky z řad prodejen jsme připravili speciání velkoobchodní ceník a jsme schopni zapůjčit i stylový dřevěné stojan pro prezentaci výrobků CRISPY NATURAL.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.