Sušené maso, Jerky

Sušené maso se vyrábí ze zcela libového českého masa nejvyšší kvality bez použití chemických přísad, konzervantů či barviv. 

Stává se tak pro zdraví důležitým zdrojem energie s koncentrovaným obsahem čistých nedegradovaných bílkovin. Díky těmto vlastnostem je velice vhodné pro sportovce, zvláště pak pro sporty jako je horolezectví, turistika, kempování a cyklistika. Sušené maso je nejenom zdravé, ale i velmi chutné.


Sušené maso (jerky) se výborně hodí i jako zdravá, výtečná pochoutka pro různé druhy oslav a chvíle pohody. Ochutnejte naše české jerky!

Novým zákazníkům nabízíme stojany a podporu prodeje na přání (letáčky, áčka, plakáty).

 

 


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.