Vinný lístek - láhvová vína

Nově jsme do nabídky zařadili některá vína. Všechny vína jsme osobně ochutnali a můžeme vám nabídnout pouze druhy, které chutnají nám, či našim zákazníkům.

Pečlivě jsme vybírali vína od Moravských vinařů, ale také zajímavá zahraniční vína. Rádi vám vína dodáme, ale můžeme zajistit i marketingovou podporu (vinné lístky), či pronájem vinotéky.


« Přechozí 1 2 Další »
« Přechozí 1 2 Další »

V případě zájmu o ochutnávku i další Moravských vín od menších vinařů, pořádá náš partner SETKÁNÍ PŘÁTEL VÍNA. Na této akci můžete vína vyzkoušet i objednat.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.