Suroviny a produkty

Jsme jedním ze čtyř preferovaných operátorů NESTLE PROFESSIONAL v republice. Nabízíme svým zákazníkům tedy i značkovou kávu NESCAFÉ. Dále pak velmi kvalitní džusové koncentráty PURENA, prémiové čaje TEEKANNE a nebo i české výběrové sušené maso JERKY.

Hledáte-li však jiné suroviny nejenom do vašich nápojových automatů, zkuste nás oslovit s poptávkou. Máme více jak desetileté zkušenosti v této oblasti a rádi pomůžeme.Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.