Prodejní svačinové automaty

Prodejní a svačinové automaty k prodeji baget, chlazených jídel, cukrovinek, nebo balených nápojů.

Automaty Azkoyen si od nás pořizují partneři, kteří očekávají bezproblémový provoz, jednoduchou údržbu a rychlý servis. Jedním z mnoha výhod je například systém iDetect, který kontroluje výdej a v případě nevydání zboží vrátí automat peníze.

K vybraným prodejním automatů je možné zakoupit i výtah, jenž se postará o elegantní dopravu například chlazených jídel.


Zaujali vás naše prodejní svačinové automaty, ale hledáte levnější prodejní automaty? Rádi vám nabídneme použité prodejní automaty se zárukou a za výhodných podmínek. Navíc všechny automaty nejenom nabízíme k prodeji, ale i pronajímáme.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.