Ostatní instantní suroviny

NESTLÉ PROFESSIONAL nabízí široký sortiment kvalitních produktů navržených tak, aby vyhovovaly různým potřebám vašeho provozu. Produkty NESTLÉ svou kvalitou a chutí uspokojí potřeby i vašich nejnáročnějších zákazníků.

V této kategorii naleznete speciality jako sušené mléko, instantní čokoláda, speciality jako Nescafé Vanilkové Frappé, nebo Nescafé Classic 3v1. 

Vyzkoušejte novinku pro gastronomii! Sušené mléko živočišného původu Nescafé Alegria Milk. Tento produkt dodá vašemu cappuccinu, nebo latté ještě bohatší chuť.


Požádejte našeho obchodního zástupce o přesné kalkulace porcí, které budou složeny z vámi vybraných surovin.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.