Nápojový catering

 

 
 
 
 

 

 

Plánujete svatbu, školení, výstavu, či jinou společenskou událost? Rádi vám zapůjčíme, nebo pronajmeme kávovar. Službu a ceny nabízíme s ohledem na odběr surovin, vzdálenost k místu instalace, či pravidelnost spolupráce. Vše řešíme individuálně!

Možnosti spolupráce

  1. S obsluhou (spolu s technologiemi vám zajistíme i personál na obsluhu nápojových automatů)
  2. Bez obsluhy (zaškolíme vaši obsluhu, předáme technologie a po skončení akce vyzvedneme)

TECHNOLOGIE

Rádi vám zajistíme PÁKOVÉ AUTOMATY ASTORIA, nebo automatické ESPRESSO KÁVOVARY JURA, případně jednoduché řešení PLNOAUTOMATICKÝCH KÁVOVARŮ AZKOYEN. V případě zájmu lze propůjčit i PRODEJNÍ AUTOMAT.

BARISTICKÝ KÁVOVÝ CATERING

Velmi často nás klienti žádají o profesionální baristický kávový catering. Nahlásí nám počet hostů, typ akce a požadavky. My například ke klientovi dorazíme s nejmodernější pákovou technologií ASTORIA včetně několika mlýnků, kde prezentuje speciální kávy z pražírny ELCRIOLLO. Představte si třeba 5 mlýnků a na každém jiná speciální odrůda. Nejpopulárnější jsou kávy: Ethiopie, Honduras, Vietnam, Brasilie, Peru. Kromě základního espressa může náš profesionální barista připravit i latté art na cappuccinu, či speciální ochucené drinky. Fantazie nám nechybí!

PORCELÁN NEBO KELÍMKY?

Pokud nemáte k dispozici porcelánové šálky, či si prostě nechcete lámat hlavu s úklidem, nápoje vám budeme připravovat do tzv. ECO CUP. Jedná se o kelímky z ekologického rozložitelného materiálu. Jsme jedni z mála, kteří tyto kelímky používají i v prodejních automatech. Samozřejmě v případě požadavku na i větší množství porcelánových šálků vám rádi i toto zajistíme.


  • Nápojový catering, Coffee break, Kávový catering, Raut
  • Párty, Svatba, Oslava, firemní snídaně, firemní večírek, Vánoční večírek
  • 50 - 350 hostů

Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.