Nápojový catering

 

 
 
 
 

 

 

Plánujete svatbu, školení, výstavu, či jinou společenskou událost? Rádi vám zapůjčíme, nebo pronajmeme kávovar. Kávovary do pronájmu nabízíme s ohledem na odběr surovin, vzdálenost k místu instalace, či pravidelnost spolupráce.

Technologie vám nainstalujeme, váš personál vyškolíme a pokud budete mít zájem, tak nabídneme i našeho pracovníka, který vám rád pomůže s obsluhou vašich hostů. Máte-li například dlouhodobou výstavu, můžeme vám pronajmout, či krátkodobě provozovat i větší prodejní automat.

Po dohodě jsme kromě nápojů schopni zajistit či zprostředkovat i rauty, bufet, či závodní stravování.

Ceny jsou individuální, proto se neváhejte na nás obrátit s vaší konkrétní poptávkou.Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.