Prodejní nápojové automaty

Nápojové automaty Azkoyen provozujeme, nebo v případě zájmu o pořízení spočítáme pronájem či nabídneme slevu v závislosli na odběru surovin. Naše nápojové automaty Azkoyen jsou krásné, což jistě potěší nejednoho provozovatele, jemuž se díky tomu zvýší prodeje. Prodejní automaty Azkoyen se také vyznačují svou snadnou údržbou, nízkou poruchovostí a dostupným servisem.

V nabídce máme také automaty NESCAFÉ. Tyto automaty pouze provozujeme, nebo v případě dlouhodobější spolupráce nabídneme k pronájmu.


Výběrem nápojových automatů značky AZKOYEN určitě neuděláte chybu. Nápojové automaty májí velmi přehledný grafický displej, pomocí nej zvládnete obsluhu automatu za chvili sami. Menu automatu je navíc přeloženo kompletně do češtiny. Nápojové automaty mají modulární uspořádání. Modulární znamená, že jednotlivé výdeje z kažného zásobníku jsou zcela odděleny. Pokud tedy nastene někdy problém na jakémkoliv modulu, můžete tento modul přehodit během chvíle s jakýmkoliv jiným modulem (nápojem). Co se týče čistoty a spotřeby energie, lze automat nastavit tak, aby dělal po určité době automaticlé proplachy. Dále lze velmi jednoduše nastavit provoz automatu, a automat se může pokud to provoz dovoluje, třeba na víkend automaticky vypínat, tím šetříte energii a tedy i peníze.

Zdroj: www.mixa.cz


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.