Kávové kapsle - NESPRESSO BUSINESS

V nabídce máme oblíbené kapsle NESPRESSO BUSINESS pro firmy i hotely. Domácí kapsle Nescafé Dolce Gusto, i cartridge se složkou namleté zrnkové kávy pro Alegria A510 pouze na požádání.

Kávové kapsle se obecně hodí pro menší provozy. Svým klientům zajišťujeme i běžně známé kapsle pro domácnosti NESPRESSO nebo DOLCE GUSTO. V e-shopu www.foodex.cz však naleznete hlavně speciální kapsle NESPRESSO BUSINESS.

Naše zaměření je orientováno spíše na firmy, restaurace a hotely, proto doporučujeme speciální kapsle NESPRESSO s čerstvě mletou kávou. Káva vám nádherně zavoní a budete mít zaručenou vždy stoprocentní čerstvost.

 

POZOR: kapsle NESPRESSO jsou určené pouze pro naše zákazníky,
kteří od nás mají zakoupen automat NESPRESSO! 


POZOR: kapsle NESPRESSO jsou určené pouze pro naše zákazníky,
kteří od nás mají zakoupen automat NESPRESSO! 


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.