Kávovary instantních směsí NESCAFÉ

Kávovary značky NESCAFÉ vám rádi zapůjčíme, či pronajmeme. Pronájem kávovarů je odvozen od množství odebraných surovin. Pronájem kávovarů tedy může být i symbolická 1 Kč. Navíc vybavíme váš hotel či restauraci reklamním materiálem, stylovou keramikou či jinou podporou prodeje kávy.

Nevíte kolik porcí kávy připravíte? Nevadí! Vyzkoušejte si bez závazků jeden z našich automatů. Náš obchodní zástupce vám poradí a doporučí nejvhodnější variantu. 


Věděli jste, že 7,5 z 10 zákazníků, kteří vyzkoušeli nápojový automat Nescafé Milano, si myslelo, že nápoje jsou připravovány z čerstvě namleté zrnkové kávy? :-)


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.