Kávovary na espresso

Jste-li příznivci čerstvě namleté zrnkové kávy, jistě si vyberete z našich profesionálních automatů na kávu, tzv. presovače. 

Automaty na kávu prodáváme, však pokud máte zájem o pronájem, rádi vám pomůžeme. Navíc pokud máte zájem odebírat od nás i suroviny, nájemné za kávovar se podstatně sníží.


« Přechozí 1 2 Další »
« Přechozí 1 2 Další »

Možná se ptáte, proč nenabízíme více kávovarů. Veškeré nápojové automaty, kávovary, presovače jsou námi prověřené a řídíme se heslem, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci. Levnější presovače (pro domácnosti) navíc příliš nedoporučujeme, jelikož pokud nemáte spotřebu alespoň 20 šálků denně, káva čerstvá nejspíš nebude. Naopak když pak se kávovar využívá více, mlýnky "dostupnějších" kávovarů nejsou tak kvalitní a presovač se vám může brzy porouchat. Pro domácnosti doporučujeme kapslové systémy, pro větší firmy či gastronomii pak profesionálnější kávovary.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.