Kávovary JURA

Velmi kvalitní švícarské kávovary JURA i v našem sortimentu.

Jura Elektroapparate AG je švýcarská společnost, kterou v roce 1931 založil mechanik Leo Henzirohs-Studer (1902–1984).

Vlastní produkce byla v 90. letech 20. století ukončena. Dále jsou produkty vyráběny externími výrobci. Jméno Jura je odvozeno od místa prvního výrobního závodu Gebirgszug Jurasüdfuß.

Dnes je společnost Jura známa zejména díky automatickým kávovarům. Vlastní výroba je prováděna v závodech Eugster/Frismag AG in Romanshorn. Firma Eugster/Frismag AG vyrábí i pro jiné značky jako například Siemens, Bosch nebo AEG či Nespresso.

Automatické kávovary jsou distribuovány do celého světa. Německo - Norimberk/centrála, Grainau/gastro, Singen/servis, Rakousko - Rothis,Vorarlberg a jiné. V České republice je společnost zastoupena společností JURA Czech, se sídlem v Praze.

Od roku 2006 je společnost Jura partnerem švýcarského tenisty Rogera Federera. V roce 2008 bylo partnerství prodlouženo do roku 2016.


Většinou kávovary naši zákazníci získávají za pravidelný odběr naší kávy. Spojte se s naším obchodníkem, sdělte nám množství kávy, kterou měsíčně spotřebujete a my vám nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.