Kávovary ASTORIA

Pákové kávovary ASTORIA jsou pro mnohé baristy tím nejlepším pracovním nářadím. Navíc skvěle i vypadají a společně s naším rychlým servisem vám budou kávovary ASTORIA i dlouho sloužit.

Astoria je historickou značkou v italské tradici profesionálních espresso kávovarů.
Od roku 1969, byla ve vlastnictví rodiny Dal Tio a od té doby v dlouhém období růstu dokázala společnost Astoria reprezentovat vynikající výsledky v kvalitě kávy espresso.

Astoria Think Espresso, protože se snažíme o perfektní espresso, stejně jako všechny baristé po celém světě, kteří se rozhodnou pro naše stroje.


Většinou kávovary naši zákazníci získávají za pravidelný odběr naší kávy. Spojte se s naším obchodníkem, sdělte nám množství kávy, kterou měsíčně spotřebujete a my vám nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.