Káva do hotelů

Hledáte kávu do svého hotelu či penzionu? Nabízíme bezplatné zapůjčení kávových automatů, pravidelný servis, školení a samozřejmě rychlé dodávky surovin. Coffee Partners zajišťuje prostřednictvím svých autorizovaných partnerů (pro Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu je to FOODEX s.r.o.) instalaci nápojových řešení. Montáž a instalace proběhne tak, aby plně vyhovovala Vašim představám.

Vybereme pro Vás vhodné řešení, které bude plně odpovídat potřebám Vašeho podnikání. Nemusíte investovat do vlastních technologií a také se postaráme o odbornou instalaci a nastavení.

Naše technologie skvěle zvládají velký počet nápojů, proto se skvěle hodí jako snídaňové a konferenční kávové řešení

Pro naše klienty řešíme například:

  • kávovary pro snídaně, konference, restaurace či bary
  • džusové koncentráty, sirupy, techologie post-mix
  • prémiové čaje Teekanne
  • široká nabídka podpory prodeje (šálky, reklamní cedule, oblečení)
  • zprostředkování profi-gastro vybavení kuchyní, teplých pultů i lednic (přes společnost HRASPO)
  • zprostředkování vizualizací a moderních návrhů interiérů (přes společnost RN SERVIS)


V případě zájmu se na nás kdykoliv obraťte. Náš obchodní zástupce vám zpracuje řešení na míru a zajistí zkušební provoz kávovarů.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.