Káva do hotelů

Nescafé Alegria jako snídaňová káva

Hledáte kávu do svého hotelu či penzionu? Nabízíme bezplatné zapůjčení kávových automatů, pravidelný servis, školení a samozřejmě rychlé dodávky surovin. Nestlé Professional zajišťuje prostřednictvím svých autorizovaných partnerů (pro Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu je to FOODEX s.r.o.) instalaci nápojových řešení. Montáž a instalace proběhne tak, aby plně vyhovovala Vašim představám.

Vybereme pro Vás vhodné řešení, které bude plně odpovídat potřebám Vašeho podnikání. Nemusíte investovat do vlastních technologií a také se postaráme o odbornou instalaci a nastavení.

Naše technologie skvěle zvládají velký počet nápojů, proto se skvěle hodí jako snídaňové a konferenční kávové řešení

Nescafé Alegria kávovary


V případě zájmu se na nás kdykoliv obraťte. Náš obchodní zástupce vám zpracuje řešení na míru a zajistí zkušební provoz kávovarů.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.