Kapslové systémy

Hledáte řešení kvalitní kávy, minimální námahy a nízké ceny kávovaru? Jedním z možných řešení jsou kávové kapsle NESPRESSO, NESCAFÉ DOLCE GUSTO, ILLY, či PODY TRIESTE. Každá z těchto značek je něčím jedinečná.

Všichni vědí, že po otevření balení se zrnkovou kávou, se surovina musí co nejrychleji spotřebovat, jinak káva přichází o své aroma i chuť. Pokud tedy nespotřebováváte desítky káv denně, ale přesto si chcete pochutnat na kvalitní kávě, určitě vyzkoušejte kapslové automaty s kapslemi čerstvě mleté kávy.


10 825,00 Kč
New
-12
Tip

NESPRESSO Zenius

Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.