Instantní káva NESCAFÉ

NESCAFÉ Alegria je nápojové řešení určené především pro segment hotelů restaurací a kaváren. Řada NESCAFÉ Alegria se skládá ze 3 typů technologií, které se liší v závislosti na potřebách zákazníků a průměrného počtu vydaných káv za den.

NESCAFÉ Milano je ucelený prémiový koncept nápojového řešení, mezi jehož hlavní výhody patří jednoduchost obsluhy, rychlost přípravy a stálá kvalita výsledného šálku kávy. Nabídněte svým zákazníkům šálek kávy, který předčí jejich očekávání.


Jediným konkurentem bohaté chuti kávy NESCAFÉ je její bohatá historie. NESCAFÉ patří mezi strategické značky v portfoliu společnosti Nestlé. Opírá se o tradici sahající do 30. let 20. století, kdy se představitelé kávového institutu obrátili na tehdejšího předsedu správní rady Nestlé Louise Dappla se žádostí, zda by výzkumné týmy Nestlé mohly vyvinout dehydrovanou kávu v kostkách, která by byla schopna udržet chuť i aroma kávy a být rozpustná v horké vodě. Louis Dapples zadal laboratořím Nestlé výzkumný úkol, který se po několika letech podařilo vyřešit na jaře roku 1937 týmu v čele s „kávovým guru“ Maxem Morgenthalerem. Podařilo se zajistit zachování aroma i rozpustnost – výrobek nakonec spatřil světlo světla nikoli jako kostka, ale jako prášek, který si mohl spotřebitel smíchat s vodou v poměru podle vlastní volby. Nový produkt dostal jméno NESCAFÉ. Je to kombinace slov Nestlé a café. 

NESCAFÉ se poprvé prezentovalo 1. dubna 1938 ve Švýcarsku. V roce 1939 byla zahájena výroba NESCAFÉ také ve Francii, Británii a USA. V 50. letech se káva stala populární mezi mladými lidmi, kteří se potkávali v kavárnách, aby si mohli poslechnout rock’n’roll. Díky neustálému technologickému vývoji společnost v 60. letech představila svůj prémiový produkt NESCAFÉ Gold, vyrobený metodou vymražování, a v 90. letech tuto technologii ještě vylepšila o proces, který zachová maximální množství aroma. Dnes NESCAFÉ nabízí různé druhy káv, které uspokojí různé nároky na chuť.

Dnes je káva jednou z největších obchodních komodit, na druhém místě za ropou. Moderní svět je plný momentů spojených s kávou. Káva nám dává sílu probudit se, povzbudí nás a zostřuje naše smysly. Káva může být chvilkou odpočinku, relaxace nebo příjemným momentem, který strávíte s nejbližšími. 

NESCAFÉ chce uspokojit každého milovníka kávy, proto Vám přináší různé druhy tohoto lahodného nápoje a to nejen do Vaší domácnosti. Produkty NESCAFÉ poskytují řešení i pro vaše podnikání, které uspokojí potřeby i vašich nejnáročnějších zákazníků.

Zdroj www.nescafe.cz


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.