Džusové koncentráty a nápoje

Prémiová kvalita džusů za zajímavou cenu. Koncentráty šťáv a nápojů PURENA jsou určeny pro hotely, penzion, restaurace, bary, bufety, ale i jídelny, kongresové a školící centra. Název PURENA je odvzozen od PURE NATURE, tj. čistá příroda. Koncentráty pocházejí z toho nejlepšího ovoce, jsou bez jakýchkoliv barviv, konzervantů a v případě 100% džusů samozřejmě i bez přídavku cukru.

Nápoje JOLA obsahují kvalitní ovocnou šťávu v koncentrované podobě – 200 % ovoce. Také proto jsou vhodné do školních jídelen – ovocný podíl do spotřebního koše ovoce (1 l koncentrátu = 2 kg ovoce, tj. 2 dl nápoje při ředění 1 + 9 = 40 g ovoce). 

Oslovte nás s požadavkem o ochutnávku. Rádi vám naše nápoje zdarma předvedeme a dodáme i stylové džbánky!


Máte-li zájem o prodej našich nápojů PURENA? Rádi vám bezplatně zapůjčíme džbánky, výdejník, či postmix. Informujte se u našeho obchodního zástupce!


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.