Pramenitá voda v barelech

Přírodní pramenitá voda v barelu. Jistě skvěle zažene žízeň vám i vašim kolegům, však hlavně je důležitá pro vaše zdraví. Vynikající pramenitá voda Šumavský pramen dodávaná v barelech o objemu 18,9 litru je základem pro Váš pitný režim. Doporučujeme a kompletně zajistí, naše sesterská firma DRINEX CZ s.r.o.!

Společnost DRINEX CZ s.r.o. zajišťuje expresní a nápojovou službu nejen do kanceláří provozů, ale v poslední době i do domácností. Více informací na stránce www.drinex.cz Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.