Servis automatů a kávovarů

Náš profesionální tým techniků vám rád pomůže se servisem prodejních automatů značek RHEA VENDORS a AZKOYEN. Provádíme servis kancelářských kávovarů SIEMENS, FRANKE, JURA i RHEA.

 

V případě zájmu o servis kávovaru, či o opravu prodejního automatu, nás oslovte s vaší poptávkou. Odhadneme cenu servisní práce i dílů a v případě zájmu vám automat co nejdříve opravíme.


Kávovary k opravě je potřeba dopravit na sídlo naší firmy Tovarní 1, Brno 643 00. Větší prodejní automaty vám samozřejmě rádi opravíme u vás.


Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.