Poradenství ZDARMA

Nevíte si rady s vaší kavárnou, či chcete najít nového provozovatele prodejních automatů? Rádi vám poradíme kdykoliv a s čímkoliv. Díky dlouholetým zkušenostem jsme se setkali s desítkami technologií, stovkou různých surovin a pečlivě naslouchali několika tisícům lidí.

I když si nás za dodavatele třeba nevyberete, objektivně vám pomůžeme. Poradíme a doporučíme nejlepší řešení právě pro vás. K dispozici jsme vám celá naše firma :-)Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.