• slider
  • slider
  • slider
  • slider

FOODEX - not just coffee!

Znáte někoho jiného, kdo by rozdával tak nádherné kávovary?


V roce 2018 byl představen nový kávovar STORM od italského výrobce Astoria. Jedná se o nádhernou pákový automat, plný emocí! Za tu dobu se kávovar instaloval do několika prestižních kaváren po celé republice. Naše společnost kávovar ASTORIA STORM zapůjčuje za odběr 32kg kávy měsíčně s možností odkupu! Buďte vyjímeční!

 

Samozřejmě i my jsme na Facebooku

Pomocí sociálních sítí máme v plánu našim zákazníkům a fanouškům nabízet různé benefity. Také máme spoustu novinek, které se snažíme mezi vás sdílet. Staňte se naším fanouškem na Facebooku a mějte přehled nad novinkami.

 

 

 

Nová káva El Criollo

Od ledna 2018 máme novinku. Pro zastoupení jsme získali španělskou značku kávy El Criollo. 
Španělská pražírna El Criollo je čtvrtá generace rodinného podniku Kavárny El Criollo, více než 100 let historie a přechází z generace na generaci. Specialitou El Criollo jsou výběrové kávy z nejlepších farem na světě a její přirozené a tradiční formy pražení. Rozsáhlé znalosti o kávě nám umožnilo rozvíjet naše vlastní směsi, nejvhodnější směsi, které mohou zaručit vynikající výsledek, se kterým si můžete vychutnat šálek dobré kávy. Transparentní, efektivní a zodpovědné řízení jsou hodnoty, které nás definují, nyní také akreditované z obchodního, sociálního a environmentálního hlediska.

Stavíme pro vás nový showroom v Brně!

Na konci roku 2018 jsme se rozhodli upravit naši budovu tak, aby zde vzniknul pěkný prostor pro naše "hračky". V prostoru cca 50m2 si budou naši zákazníci moci prohlédnout kávovary ASTORIA, kávovary JURA, prodejní automaty AZKOYEN a kapslové systémy BELMOCA.


Eco cupsNové ECO KELÍMKY

Dali jsme si závazek, že od ledna 2019 budou na veškerých námi provozovaných prodejních automatech 100%  rozložitelné kelímky, tzv ECO CUPS. Jedná se o kelímky, které jsou vyrobeny z přírodních látek a nezatěžují naši přírodu. Navíc jsou i krásné! 

Neobsahuje: Ropu ani ropné deriváty, ftaláty, alergeny, bisfenol A a B, syntetická změkčovadla, karcinogeny, umělá barviva, těžké kovy, GMO – geneticky modifikované organismy.  Materiál/složení: 100% rostlinná organická FSC celuloza s vnitřní vrstvou bioplastu CPLA, bez obsahu GMO.

  

  

Kávovar Azkoyen VITRO S5

Od listopadu 2017 máme v nabídce i nový moderní kávovar Azkoyen VITRO S5. Tento automatický kávovar máme už u několika desítek klientů, kteří si potrpí na kvalitě, ale zároveň hledají jednoduchou obsluhu, snadnou údržbu a hlavně pěkný vzhled.


Na konci roku 2018 dorazí i menší bráška, nový kávovar Azkoyen VITALE. Jeho inovovaný vzhled už bude mít taktéž dotykový čelní panel a krásně nasvícený výdej. Těšíme se!

Připravíme Vám řešení na míru

Nechcete ztrácet čas podrobným studováním všech nabídek? Nemusíte! Na trhu s nápojovými automaty se pohybujeme již od devadesátých let a za tu dobu jsme prověřili stovky různých automatů. Navíc kávovary, nápojové automaty a prodejní automaty se velmi obtížně nabízejí na internetu. Kromě samotné technologie nabízíme v ceně i servis, své zkušenosti, rady s umístěním, či baristické kurzy. Většinu nabídek proto děláme individuálně. V případě vašeho zájmu se nám pokuste popsat co poptáváte a popřípadě i co očekáváte. Nezapomeňte uvést kontakty a místo dodání.